Nieuwsflash 21 juni 2021

21 juni 2021


Betere tijden met meer versoepelingen in zicht.

Vanaf zaterdag 26 juni gaat het land hopelijk nog wat meer van het slot!! Als we de positieve berichten mogen geloven gaat de horeca weer tot 24.00 uur open zijn, theaters, musea en bioscopen mogen ook meer bezoekers binnenlaten en restaurants mogen binnen weer meer mensen toelaten. 

Goed nieuws voor ons allemaal, duimen maar dat deze opgaande positieve trend zich voortzet. Ook goed nieuws voor ons clubhuis en bar van TV Leimuiden natuurlijk.
In deze nieuwsflash:
1.    ALV
2.    Evenementen
3.    Open Toernooi
4.    En dan nog even dit..

1.    Algemene Ledenvergadering

Normaal gesproken zou deze jaarlijks plaatsvinden eind januari. Schrijf in je agenda de Algemene Leden Vergadering van TV Leimuiden is op woensdag 1 September 2021 om 20 uur in ons clubhuis. We geven toelichting over dit hele bijzondere jaar en we hebben een aantal belangrijke mededelingen en besluiten te nemen, dus allemaal komen!

2.    Onze evenementen draaien alweer op volle toeren:

•    Dubbelclub kampioenschappen: 25 juni - 4 juli; inschrijven kan tot 20 juni op www.toernooi.nl.
•    Rackettrekken: iedere vrijdagavond vanaf 19 uur en woensdag ochtend vanaf 9 uur. Je kunt gewoon langs komen en meteen meedoen
•    Jeugdcompetitie: De Tenniskids GROEN met o.a. Britt, Nina, Fleur en Lisa spelen THUIS op 20 juni en 4 en 11 juli; aanvang 09.00 uur, kom eens gezellig kijken!
•    Kennis en Tennis: Dit mooie evenement o.l.v. Niels Ax en Bas Klaassen is verzet naar zondag 4 juli om 15.00 uur. Per koppel worden de volgende activiteiten verricht: 3 tenniswedstrijdjes, 2 quizjes en 1 tennisspel gecombineerd met een quizje. De quizjes zijn uiteenlopend van onderwerp, van sport tot films en van showbizz tot geschiedenis. De activiteiten duren telkens 15 minuten, dus bij elkaar ongeveer 1,5 uur. De koppels worden ingedeeld in poules van vier koppels met een ‘gelijkwaardig’ tennisniveau. Ook als je geen partner hebt kun je je opgeven, je wordt dan gekoppeld aan een partner van een gelijkwaardig tennisniveau. Oh ja, kom in je tennisoutfit! Welk koppel kan tennis en kennis het beste combineren en wint deze eerste editie bij TV Leimuiden? Inschrijven kan bij Niels op [email protected] of 06-20973419.
•    Junior/ Senior toernooi: zondag 27 juni van 10.00-12.00 uur; opgeven kan tot 23 juni bij [email protected]
•    Enkel clubkampioenschappen: vrijdagavond 9 juli van 19-23 uur. Dan vervalt voor één keer het rackettrekken. Inschrijven bij [email protected]
•    Open Toernooi: De OT commissie is ook weer gestart met de voorbereidingen OT 2021 en OT 2021 50plus van 21 tot en met 29 augustus. Inschrijving is binnenkort open.
•    Mix Dubbel Clubkampioenschappen: Van 3 tot en met 12 september. Inschrijven kan op www.toernooi.nl.
•    Najaarscompetitie: Indeling is bekend gemaakt aan de captains door onze technische commissie.

3.    Open Toernooi

Ons visitekaartje van TV Leimuiden in de regio en al vele jaren meer dan 500 deelnemers een zeer belangrijk inkomstenbron. Om dit tot een succes te maken zoeken we jullie hulp voor:

•    Ervaren bardiensten, met name overdag zijn nog enkele open plaatsen. Geef je even op bij Susan Vernooij [email protected]
•    Een fotograaf die mooie actiefoto’s kan maken tijdens het Open Toernooi. Geef je even op bij Mats of Mark: [email protected]
•    Keukenploegen die weer heerlijke maaltijden kunnen maken. Er wordt goed voor jullie gezorgd met centrale inkopen en natuurlijke eeuwige roem. Maak er een culinair feest van. Opgeven kan bij [email protected]

Voorts hebben we ook groot nieuws te melden over onze nieuwe toernooi sponsoren. De sponsor commissie heeft overeenstemming bereikt met Bob-on-Board uit Roelofarendsveen als Hoofdsponsor en Pelletkachel Partners uit Rijpwetering als Baansponsor voor de komende 5 jaar. Maar dat is nog niet alles, beide ondernemingen zijn ook de sponsoren van de grote digitale klok op ons park. We verwachten deze eind juni te kunnen installeren. We zijn heel blij dat Bob Hoogenboom (www.bobonboard.nl) en Perry Borst (www.pelletkachelpartners.nl) ons dit vertrouwen hebben gegeven. Inmiddels zijn onze PR, OT, Onderhoud en Sponsor commissies hard aan de slag om alle afspraken ook daadwerkelijk uit te voeren. Hulde aan deze leden!

4.    En dan nog even dit…

•    Rijkelijkhuizen Schildervakwerk uit Leimuiden heeft besloten ons te sponsoren. Het nieuwe bord prijkt inmiddels al op ons park. Veel dank aan Jeroen en Ellen!
•    Ons reguliere barrooster heeft nog enkele lege plekken, heb je je nog niet ingeschreven? Doe dat dan snel op het moment van jouw keuze. Binnenkort gaat de Barrooster commissie alle lege plekken zelf opvullen. Inboeken bardiensten kan via de KNLTB Club app of op de KNLTB Club site.
•    Het schoonmaken van het clubgebouw blijft een uitdaging. Tijdens het Open Toernooi 2020 moesten we al onze vaste schoonmaakster missen vanwege opkomende vakantieplannen. Snel daarna is het clubhuis dicht gegaan en zijn we ook gestopt met de schoonmaak, uitgezonderd zo nu en dan de toiletten en wat veegwerk. Afgelopen maand hebben we het grootste schoonmaak werk weer zelf gedaan en dat moeten we nu gaan bijhouden. Vorige week heeft ons vaste schoonmaakster te kennen gegeven te stoppen. We zoeken iemand of met z’n tweeën die liefst op de maandag en de vrijdag ieder 3 uur kan schoonmaken in het seizoen. Tijdens het Open Toernooi dagelijks een uurtje en tijdens de winterperiode 3 uur één keer per week. Verdiensten zijn marktconform. Als je iemand weet of heb je zelf interesse: [email protected]
•    Onze barcommissie Wendy en Cynthia zouden dolgraag wat extra handjes willen hebben voor wat licht wekelijks schoonmaak en controle werk in de keuken en de bar. Wie helpt onze barcommissie een handje, weinig werk, veel plezier! Opgeven kan bij [email protected]
•    Tennisballen verkoop; Kokers met 3 ballen zijn alleen voor onze leden te koop via Po en Belinda van onze Technische Commissie op de Beukenlaan 29. Voor €5,- mag je ze komen ophalen. Graag alleen doordeweeks tussen 19 en 21 uur. bel/app even: Po 0651294630 en Bel 0613652710
•    Aanmelden voor lessen bij Bas Klaassen en René Valkenburg nog steeds mogelijk, informeer naar de mogelijkheden via [email protected]

De kop van het nieuwe tennisseizoen 2021 is eraf. We kijken allemaal uit naar de nieuwe versoepelingen op 26 juni en willen liefst zo snel mogelijk terug naar “normaal”. Neem deel aan de vele evenementen. Heel veel tennisplezier op “ons” park!
 
Groet, Jan

Nieuwscategorieën